Зібрала для захисників 13 тисяч гривень: 10-річна вінничанка виготовляє синьо-жовті ляльки

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Синьо-жовті ляльки з ниток робить 10-річна вінничанка Кіра Король. Фото: Суспільне

Синьо-жовті ляльки з ниток робить 10-річна вінничанка Кіра Король. Кілька таких через волонтерів передала українським захисникам на передову та у військовий шпиталь. З того, каже, усе і почалося. Тепер свої ляльки продає. А виручені гроші спрямовувати на потреби ЗСУ.

"Для наших військових поранених у госпіталь передала, я їх подарувала, мені було добре на душі, я бачила як вони раділи, і я захотіла зробити більше", – каже Кіра Король.

Патріотичні ляльки-мотанки Кіра спершу продавала родичам, потім у батьків на роботі. Зараз реалізовує у дворі будинку, де мешкають. Коштує лялька-мотанка з ниток – 100 гривень.

Фото: Суспільне Вінниця

Мама Кіри, Людмила Король Суспільному розповідає, бажання доньки допомогти військовим – підтримала. Синьо-жовті нитки купують самі, також допомагають родичі.

Фото: Суспільне Вінниця

Донька уже виготовила 150 ляльок-мотанок.

"Спочатку їй було соромно продавати, їй допомагали друзі, потім кажу давай самі, і ми приходимо на вулицю там на лавці ставимо вироби і плакат, що збираємо на ЗСУ. Я оберігаю вироби, а вона продає, і десь годину півтори і вона продає 20-30 лялечок , люди дають більше навіть грошей", – каже Людмила Король.

Фото: Суспільне Вінниця

Уже зібрали понад 13 тисяч гривень. Ціль – 20 тисяч. Коли їх назбирає, хоче особисто передати Сергію Притулі, засновнику одноіменного благодійного фонду.