Зінченко і Шевченко стали ініціаторами проведення благодійного матчу у Лондоні на підтримку України

Зінченко і Шевченко стали ініціаторами проведення благодійного матчу у Лондоні на підтримку України

Александр Зинченко. Фото — Getty Images

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що захисник Арсенала Олександр Зінченко став амбасадором платформи UNITED24, створеної для фінансової допомоги Збройним силам України, мирним жителям, а також відбудови України від наслідків російської військової агресії.

За словами Зеленського, Зінченко та легендарний футболіст Андрій Шевченко стали ініціаторами проведення благодійного матчу у Лондоні на підтримку України. Поєдинок відбудеться 5 серпня.

“Амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24, зірки футболу Андрій Шевченко та Олександр Зінченко ініціюють благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine, що відбудеться 5 серпня в Лондоні. Його мета – зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, зруйнованого окупантами в березні 2022 року”.

“Вітаю Олександра Зінченка в команді амбасадорів UNITED24 й підтримую ініціативу Game4Ukraine на стадіоні Стемфорд Бридж. Це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всієї світової спільноти до війни”, – йдеться у заяві Зеленського.

Раніше повідомлялося, що Шевченко та Зінченко можуть стати капітанами команд у благодійному матчі у Лондоні. Серед учасників поєдинку будуть легенди збірної Англії – Девід Бекхем та Ріо Фердінанд, екс-футболістка, а нині телеведуча Алекс Скотт та співак Найл Хоран.

Рано вранці 24 лютого 2022 року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна рф проти України триває вже 461-й день.

Джерело

Новости Украины