Знову погіршення погоди. Водіїв з Чернігова та області попереджають

Від п’ятниці, 19 березня і до понеділка, 22 березня у Чернігівській області – опади та коливання температур мінус-плюс.

З огляду на це Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, яке вплине на обстановку на автошляхах області.

За прогнозом Укргідрометцентру, 19-20 березня у Чернігівській області часом йтиме мокрий сніг. При цьому впродовж 19-22 березня температура коливатиметься між плюсом удень та мінусом уночі. За таких погодних умов можливе утворення ожеледиці на покритті автомобільних доріг.

Дорожники просять водіїв обов’язково зважати на погодні умови, виїзджаючи на дорогу, бути особливо уважними при ожеледиці на дорожньому покритті. За таких умов збільшується гальмівний шлях, тож необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, уникати різких поворотів та ризикованих маневрів, тримати дистанцію з іншими автівками, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Особливо обережно слід рухатись по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях промерзання відбувається найбільше і найбільш ймовірно виникнення ожеледиці. Потрібно звертати увагу на знаки обмеження швидкості.

Авто обов’язково має бути взуте у зимову гуму з нормальним протектором. Поки не варто поспішати переходити на літню гуму.

Служба автомобільних доріг звертає увагу на аварійно-небезпечні ділянки доріг Чернігівщини з крутим підйомом та спуском, де водії вантажівок обов’язково мають використовувати ланцюги проти ковзання та заборонено рухатись автопоїздами. Їх перелік за посиланням.

На випадок погіршення погодних умов на дорогах Чернігівської області визначені місця відстою автомобільного транспорту. Їх перелік за посиланням.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: (0462) 66-18-93 – зі стаціонарного; (095) 271-43-74 – з мобільного.

Служба автомобільних доріг

Источник