«Зоря» зупинила «Шахтар», жорсткий нокаут від Вихриста: головні новини спорту 20 вересня

Головні новини спорту 20 вересня
/ shakhtar.com

Луганська «Зоря» зуміла відібрати очки у «Шахтаря» у матчі УПЛ, а Віктор Вихрист продовжив підкорювати професійний бокс. Головні новини спорту за 20 вересня – читайте у дайджесті.

• 1Осічка «Шахтаря»

• 2Третя перемога Вихриста

• 3″Ліверпуль» переміг «Челсі»

• 4Результати «Тур де Франс»-2020

Донецький «Шахтар» вперше у сезоні-2020/2021 втрати очки в чемпіонаті України. Про це повідомляє 24 канал.

Дивіться також «Динамо» вистраждало перемогу над «Львовом» завдяки божественному голу Шапаренка: відео

20-го вересня у центральному матчі 3-го туру УПЛ «гірники» не змогли здолати луганську «Зорю». «Шахтар» відкрив рахунок у грі завдяки голу Марлоса.

Проте «Зоря» відповіла точними ударами Кочергіна та Юрченка.

«Шахтар» від поразки врятував Сергій Кривцов, який забив після кутового.

Шахтар – Зоря відеоогляд матчу

Український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист здобув третю поспіль перемогу на професійному ринзі.

У неділю, 20-го вересня, Вихрист у Дніпрі нокаутував найкращого боксера Іспанії – Габріеля Енгуему.

Дізнайтесь більше Віктор Вихрист: що відомо про нову українську загрозу в боксі для Уайлдера і Джошуа

Зі стартового раунду Вихрист працював першим номером. У другому раунді Віктор провів хорошу атаку та доніс правий прямий. Енгуема дивом встояв на ногах і продовжив бій.

У цьому ж раунду Вихрист повторив атаку й Габріель був близький, щоб впасти, але завалився на українця та уникнув нокдауну.

Наприкінці третього раунду Вихрист доставив до обличчя Енгуеми декілька ударів лівою та ефектно нокаутував суперника правим прямим.

Для українця це третя поспіль дострокова перемога.

«Ліверпуль» 20-го вересня здолав «Челсі» у центральному матчі 2-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). «Мерсисайдці» здобули перемогу в більшості завдяки дублю Садьйо Мане.

До речі МЮ сенсаційно програв «Крістал Пелес»: відео

Частково долю матчу було визначено наприкінці першого тайму, коли арбітр вилучив оборонця «Челсі» Крістенсена за фол проти Мане.

По перерві саме Садьйо оформив дубль за 4 хвилини й приніс перемогу «Ліверпулю».

Футболісти «Челсі» могли відновити інтригу в грі, проте Жоржиньо не реалізував пенальті. Таким чином, «сині» зазнали першої поразки в сезоні.

20 вересня пройшов заключний 21-й етап велобагатоденки «Тур де Франс». Гонщики проїхали 122 км по рівнинному маршруту з однією вершиною 4-ї категорії.

Заключний етап виграв ірландець Сем Беннетт з Deceuninck Quick Step, який також завоював зелену майку найкращого спринтера

Переможцем загального заліку велогонки став 21-річний словенець Тадей Погачар з команди UAE Emirates.

Поруч з ним на подіум в Парижі зійшли Прімож Рогліч, який став другим (+0:59) і Річі Порт (+3:30).