Зраднику родом з Вінниччини, командиру фрегата «Адмірал Макаров», з якого росіяни ракетами обстрілюють наші міста, оголосили про підозру

Обстрілами мирних українських міст керує військовий родом із Тульчинського району Вінницької області Григорій Бреєв. Він командує фрегатом «Адмірал Макаров» Чорноморського флоту рф, з якого під безпосереднім керівництвом зрадника запускаються крилаті ракети «Калібр». Працівники ДБР повідомили про підозру у державній зраді колишньому капітану 2 рангу військової частини, що дислокувалась в АР Крим, а нині командиру російського фрегата «Адмірал Макаров».

Про це повідомляє ДБР.

У 2014 році він зрадив присязі та залишився у захопленій російськими окупантами частині, відмовившись передислоковуватися до Миколаївської області. Вінничанин присягнув збройним силам рф та продовжив службу в російському чорноморському флоті.

Дезертир повернувся в Україну у 2022 році з окупантами. Корабель під його командуванням здійснював запуски крилатих ракет по Миколаєву та Одесі.

Наразі слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та повідомили колишньому українському військовому підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

ДБР попереджає: відповідальність – неминуча. Усі зрадники та дезертири будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, Григорій Бреєв народився у селі Кирнасівка, що в Тульчинському районі. Закінчив академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова у Севастополі. Служив у Військово-морських силах України на посадах офіцера Південної військово-морської бази в Донузлаві та заступником командира Севастопольської військово-морської бази.

Зраднику родом з Вінниччини, командиру фрегата «Адмірал Макаров», з якого росіяни ракетами обстрілюють наші міста, оголосили про підозру

Источник