Акція на підтримку полонених пройшла у Хмельницькому

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Фото: Суспільне Хмельницький

Тридцять людей зібралося на акцію "Поверніть героїв додому" у Хмельницькому. Безстрокова акція на підтримку полонених українців проводиться щоп’ятниці з 19 серпня минулого року.

Про це Суспільному розповіла її організаторка, волонтерка Леся Стебло.

За її словами, це вже п'ятдесят шоста акція, проведена в обласному центрі.

Чоловік учасниці акції Олександри більше року перебуває у полоні. Жінка зізнається, що спілкується з чоловіком уві снах.

"Коли мені важко, то я прошу, щоб чоловік прийшов мені уві сні і сказав, що все добре. І він сниться. І тоді це мене заспокоює",— каже Олександра.

Учасниця акції Олександра розповідає, що розмовляє зі своїм чоловіком уві сні, 15 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

З її слів, найбільше болить те, що їх дочка росте без батька.

"Він не побачив, як донька почала ходити, сказала перше слово. Мою доньку лишили те, що її батько не поведе в садок", — додає Олександра.

Востаннє зі своїм хлопцем телефоном спілкувалася у квітні 2022 року, розповідає наречена військовополоненого полку "Азов" Таїсія. Що з ним сталося після цього, дівчина не знає.

Учасниця акції Таїсія не знає про місцезнаходження свого хлопця, 15 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

"Останній раз отримала він нього СМС, перед тим, як наші військові були евакуйовані з заводу "Азовсталь" під контроль російської федерації у полон. На сьогоднішній день про його перебування в полоні, про стан здоров'я ми нічого не знаємо",— каже Таїсія.

За словам організаторки "Поверніть героїв додому" Лесі Стебло, наступну акцію планують провести 22 вересня.

Новости Украины