Аль-Хіляль несподівано обіграв Фламенго та вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

Фламенго — Аль-Хиляль. Фото — Getty Images

Аль-Хіляль із Саудівської Аравії переміг бразильський Фламенго у півфіналі клубного чемпіонату світу – 3:2.

Вже на 4-й хвилині зустрічі Салім Аль-Давсарі реалізував пенальті та вивів Аль-Хіляль уперед. Фламенго відігрався на 20-й хвилині після точного удару Педро Гільєрме Абреу дос Сантоса.

У компенсований до першого тайму час Аль-Давсарі повернув перевагу Аль-Хілялю. Півзахисник знову був точним з одинадцятиметрової позначки. В епізоді із призначенням пенальті другу жовту картку отримав хавбек Фламенго Жерсон.

У середині другого тайму Аль-Давсарі асистував екс-форварду Вільярреала і Севільї Лусіано Вієтто, який забив третій м’яч Аль-Хіляля у поєдинку.

На 90+1-й хвилині Педро відіграв один м’яч, але на більше Фламенго не вистачило.

У фіналі Аль-Хіляль зіграє з переможцем матчу Аль-Ахлі – Реал, який відбудеться 8 лютого (початок – о 21:00 за київським часом).

Клубний чемпіонат світу-2022 проходить у Марокко. Фінал турніру відбудеться у суботу, 11 лютого.