Бердичівлянину, якого судять за скоєння замаху на вбивство бойовою гранатою, продовжено запобіжний захід

ПРОКУРАТУРА

Житомирська обласна прокуратура здійснює публічне обвинувачення у справі за фактом скоєння закінченого замаху на вбивство, вчиненого способом, небезпечним для життя багатьох осіб, що сталося у місті Бердичеві (ч. 2 ст. 15п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України).

Наразі прокурором, у ході судового провадження, забезпечено розгляд клопотання щодо продовження обвинуваченому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Беручи до уваги вагомі аргументи прокурора, а саме, тяжкість скоєного злочину, виникнення у разі пом’якшення запобіжного заходу таких ризиків, як вплив фігуранта справи на свідків та потерпілого, переховування від суду тощо, ухвалою Бердичівського міськрайонного суду продовжено особі запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, замах на вбивство скоєно у квітні цього року, у Бердичеві.

Місцевий житель, 1994 року народження, прийшовши уночі до помешкання знайомого, до якого мав давню неприязнь, та знаючи, що в будинку проживають й інші мешканці, кинув через вікно осколкову ручну гранату РГД-5, яка вибухнула у кімнаті.

Унаслідок вибуху одній людині завдано легких тілесних ушкоджень та знищено і пошкоджено майно потерпілого, ще двоє мешканців будинку на момент вибуху перебували в іншій кімнаті.

Розгляд справи у суді триває.

Додатково: санкцією зазначеної статті передбачено покарання у видіпозбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Источник