Біля Харкова загинув доброволець із Великої Британії

Крейг Макінтош працював вдома садівником, але 24 березня приїхав до України.

24 серпня неподалік Харкова загинув боєць Інтернаціонального легіону. Крейгу Макінтошу було 48 років.

Про смерть медика-добровольця, який приїхав в Україну на початку російської війни, повідомила його родина. Як сказала його сестра Лорна,  Крейг «був застрелений під час виконання службових обов’язків», повідомляє Theguardian.

Відомо, що до приїзду в Україну Макінтош працював ландшафтним садівником у штаті Норфолк. У молоді роки Крейг мріяв стати професійним військовим, але медична комісія не дозволила цього. 24 березня Макінтош приїхав до України, щоб допомагати боротися з російськими окупантами. Він повернувся додому в квітні, але на початку серпня знову приїхав до України і обіцяв, що це буде востаннє. У жовтні Крейг обіцяв повернутися додому назавжди.

За словами близьких, він мріяв служити в збройних силах, і, спостерігаючи за розгортанням війни в Україні, вирішив, що хоче допомогти людям. Наразі сестра намагається забрати тіло загиблого брата до Британії. 

«Він віддав своє життя, щоб врятувати інших, і йому потрібно повернутися додому, щоб отримати почесті, на які він заслуговує», — повідомляють британські ЗМІ.

У Крейга Макінтоша залишилося двоє доньок.

Нагадаємо, на початку липня в Харкові загинули добровольці Інтернаціонального легіону, які приїхали з Бразилії: 39-річна Таліта ду Вале та її 40-річний побратим Дуглас Буріго.

«Вони обрали захист суверенітету України. Вирішили боротися та показати ворогові, що цінності свободи та демократії, які сьогодні разом захищає цивілізований світ, не можуть бути стертими й не будуть ракетами чи артилерією, — сказано на офіційній сторінці Інтернаціонального легіону у Facebook. — Хочемо вшанувати пам’ять нашої сестри та братів по зброї Таліти ду Вале, Дугласа Родрігеса Буріго та Андрієна Дугай-Леюдека».

Джерело