Бив у лоба, ніс розбивав: Селезньов розповів про жорстокі методи виховання сина

Євген Селезньов з сином
/ Instagram

Нападник Колоса Євген Селезньов зізнався, як відбивав пристрасть сина Руслана до футболу.

В інтерв’ю програмі «Футбольний формат» він зізнався, що йому важко дається виховання дитини, яка «така ж», як він, і «навіть гірше – страшна людина».

Дивіться також Зозуля поборов COVID-19

«У мене син такий же, як я. Навіть гірший. Страшна людина. Мені дуже важко дається його виховання. Зараз він поїхав на турнір, три дні його немає. Він грає в хокей, все робить проти мене. Постійно. Я – футбол, він – хокей. Хоча я і в хокей граю. Я не люблю 8-й номер, а він спеціально бере 8-й.

«Він робить все, щоб було так, що не я його батько. Не дай бог, що я з ним в Instagram фотку викладу. Він каже: «Я не хочу, щоб знали, що я син Селезньова. Щоб зі мною через це спілкувалися». Але ім’я спочатку треба заробити, а чого соромитися? Можливо, це дитяче», – розповів Євген.

Ексфорвард збірної України також підтвердив, що син хотів грати в футбол, але у воротах, і він відучив його грати на цій позиції.

«Розганявся і з п’яти метрів бив йому в лоба. А він хотів, каже: «Сильніше бий». Я розганявся і ще сильніше бив. І ніс розбивав. Казав: «Чого ж ти не ловиш, воротар?», – розповів Селезньов.

Додамо. 13-річний Руслан – син футболіста від першого шлюбу, з Аллою. Влітку 2020 року Селезньов одружився в Києві на громадянці Росії Катерині Бєловій.

Источник