Права на показ українських хокейних матчів планують продати закордон

Хокейний матч
/ УХЛ

Українська хокейна ліга розвивається. В п’ятому сезоні в чемпіонаті виступають одразу вісім команд. А права на показ матчів планують продати закордон.

Відповідну інформацію озвучив виконавчий директор УХЛ Олексій Брага, підбиваючи підсумки 2020 року.

«Зараз ми ведемо активні переговори з Європою і Північною Америкою щодо продажу наших медіа-прав закордон і за океан. Такий контракт стане величезним кроком у розвитку нашого хокею і підвищення його впізнаваності за територією нашої країни», – заявив Олексій Брага.

Варте уваги Як робити ставки на хокей: покрокова інструкція

Окрім того, за його словами, у січні заплановано запустити нову графічну концепцію для телетрансляцій.

Щодо інших медіа-проєктів, пов’язаних з хокеєм, то в УХЛ запустили «Хокейний діалог», де Олександр Сукманський бере інтерв’ю у гравців. А також спільно з ютюб-проєктом «Провокатор» запустили «Хокейні БеZOOMці», де гравці змагаються між собою.

«У грудні ми відзняли проєкт «Я в хокеї», де хокеїсти відкриються уболівальникам абсолютно з інших і досить несподіваних сторін. А також ми випустимо освітній новий проєкт у форматі відеоуроків від легенд українського хокею для дітей. Перший випуск «Тренування із зіркою» – Олександр Побєдоносцев провів тренування для юних хокеїстів і показав ряд технічних вправ», – розповів Олексій Брага.

Источник