Воротар НХЛ презентував шолом у пам’ять про легендарного Браянта: фото шедевру

Келвін Петерсен
/ twitter.com/CalPetersen40

Воротар Лос-Анджелес Келвін Петерсен вирішив виступати у сезоні в оригінальному шоломі. Хокеїст розробив спеціальний дизайн у пам’ять про трагічно загиблого баскетболіста Кобі Браянта.

Американський голкіпер Келвін Петерсен буде вирізнятись на фоні воротарів інших команд у наступному сезоні. Сам Петерсен виклав фото нового шолому на своїй сторінці у твіттері.

Варто прочитати «Лейкерс» буде виступати у формі легенди Браянта, який трагічно загинув: фото

Оригінальний шолом

Він презентував на широкий загал оригінальний шолом із зображенням силуету баскетболіста Кобі Браянта на зворотній частині маски. Сам шолом розфарбований кольорами Лейкерс.

?? pic.twitter.com/XwmFxvoiDF

— Calvin Petersen (@CalPetersen40)
December 28, 2020

Схоже, 26-річний голкіпер був та є великим фанатом цього клубу, а зокрема Кобі Браянта. Баскетболіста, який був одним із найкращих у історії НБА. Кобі, який усім відомий на прізвисько «Чорна Мамба», 20 сезонів віддав одній команді – Лос-Анджелес Лейкерс. За цей час 5 разів підіймав чемпіонський титул, 18 разів виступав у матчах всіх зірок. Двічі на його шию вішали «золото» Олімпіади у складі США (у 2008 та 2012 роках).

Хто такий Келвін Петерсен?

Американський голкіпер, який виступає за Лос-Анджелес. У сезоні-2019/20 провів на льоду 8 зустрічей, його відсоток відбитих ударів за ці поєдинки склав 92% при коефіцієнті надійності 2,64. Виступає за клуб з 2017-го року.

Що відомо про смерть Кобі Браянта: коротко

26 січня трагічна авіакатастрофа забрала життя легендарного баскетболіста. Сталось все неподалік міста Калабас на 25 хвилині польоту, перед цим на висоті 500 метрів з машиною втратили зв’язок. На борту власного гелікоптера баскетболіста перебували 9 осіб. На жаль, ніхто вижити не зміг. Разом з Кобі загинула і його донька Джіанна.

Того ранку взагалі не були рекомендовані жодні польоти. Густий туман вкрив небо біля Лос-Анджелеса. У місцевих аеропортах були затримані всі рейси.

Источник