Бізнесменів кличуть працювати в лікарні економістами, кухарями та електриками

Робота в лікарнях

Українських бізнесменів, які у зв’язку з пандемією через коронавірус залишилися без доходу, закликають піти працювати в лікарні. Насамперед, допомога потрібні не лише медичним закладам, а й Центрам екстреної медичної допомоги, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ). 

Як зазначається, в лікарнях нині потрібні сильні і робочі руки. На роботу по всій країні запрошуються економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні і кухні, електрики, водії, сторожі, вахтери та різноробочі.

«Приходьте в лікарні. Ми маємо можливість прийняти на роботу кожного. Допоможіть медицині вистояти і врятувати життя кожного з нас. Відповідальний бізнес і свідомі громадяни не можуть сьогодні керуватися лише власними інтересами. Так, усім складно, але давайте рятувати життя людей разом. Давайте будемо зміцнювати нашу медицину, наші лікарні. Ми сильні і ми вистоїмо лише тоді, коли ми будемо відповідальними разом», — пояснили у МОЗ.

Раніше, видання 05366 писало: «В Україні очікується найбільший спад економіки». А також, «Від сьогодні заклади профосвіти переходять на змішане навчання» та «Не розумію тих, хто сумнівається у доцільності носіння маски: Ляшко побував на Полтавщині». 

05366.com.ua

Источник