Бренд Air Jordan — історія успіху компанії Nike та Майкла Джордана

Коли в компанії Nike прийняли рішення укласти контракт з Майклом Джорданом (сталося це у 1984 році), у нього ще не було суттєвих досягнень у спорті і 5-річна угода засновувалась фактично на вірі в його талант. Спеціалісти Найк інвестували в молодого спортсмена і з його допомогою змогли вийти на ринок баскетбольних кросівок (чого не робили раніше). На сьогоднішній день бренд Джордан є самостійною іменною маркою, що виготовляє фірмове взуття і одяг високої якості.

Вдалий дебют Air Jordan

Перший спільний витвір спортсмена і його партнерів порушував канони гри, адже за правилами взуття баскетболістів мало бути чорним або білим, без виключень. В результаті, кожен вихід Джордана на майданчик у червоно-чорних кросівках супроводжувався значними штрафами, які сплачувала компанія Nike. Та вони були впевнені у своїй роботі на 100% і не прогадали. Відмінні характеристики та ексклюзивний дизайн кроссівок Air Jordan стали популярними у всьому світі і Україна сьогодні теж із задоволенням носить цей чудовий спортивний бренд. Придбати продукцію «Jordan» в оригінальній якості та без зайвих націнок можна у інтернет-магазині «Ideal Sport».

У чому ж секрет високої оцінки іменного бренду Джордан?

Можна виокремити такі основні складові його успіху:

  • Надійні матеріали та високі технології. В сумі такі прийоми завжди дають найкращий результат. Використання натуральної шкіри у поєднанні з карбоном, кевларом та іншими надміцними елементами зробили товар бренду максимально зносостійким.

  • Амортизація, захист та інші «зручності». Комфорт для ніг та досягнення високих спортивних результатів забезпечуються спеціально розробленим супінаторам, технологією Zoom Air та іншими новаціями у пошитті взуття.

  • Робота кращих дизайнерів фірми. Кожна лінія, кожна кольорова гама продумана до дрібниць і має свій зміст. В лінійці товарів не лише чоловічі, а й жіночі та дитячі речі, завдяки чому ви можете створити свій унікальний family look.

Купити Jordan в Україні: хіти та новинки від виробника

Якщо говорити про товари бренду Джордан, то тут, звісно, найбільшу питому вагу становлять кросівки. Та й чоловічих речей все ж більше, ніж жіночих. Тим не менше, мода сьогодні — річ універсальна, тож і модельний ряд собі підібрати можна, не прив’язуючись чітко до гендеру (головне, аби розмір підходив).

Універсальною річчю в гардеробі стануть фірмові футболки з традиційним логотипом «джампмена» (силует стрибаючого Майкла). Серед цього виду товару можна знайти класичні форми у стриманих кольорах, більш агресивні та яскраві моделі та навіть реалістичні фотопринти. Головні убори Jordan — це натуральні та комфортні кепки one size, а також в асортименті є штани, кофти, бомбери, рюкзаки та багато іншого — для найкращого спортивного образу.

Що ж стосується кросівок — широкий вибір може змусити завагатися навіть професіонала у сфері sportswear. Високі і низькі моделі, класичні та футуристичні дизайни, моно та багатоколірні версії популярного взуття на кожен день… Є серед цього виду товарів кросівки, виготовлені із повторно перероблених матеріалів (для тих, хто цінує безпеку довкілля), оригінальна серія Why Not, суперзручна Zoom та актуальне ретро. Кожен знайде собі пару до смаку, якщо ця пара має фірмовий знак Джордан.