До акції проти насилля в сім’ї долучились лучани

Суспільне Волинь

З початку року на Волині зареєстровано понад 2750 заяв і повідомлень про правопорушення пов’язані з домашнім насильством, — каже працівниця патрульної поліції Ольга Шмігель.

В Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, на Театральному майдані Луцька відбулася тематична акція «Не мовчи – насильство руйнує життя».

В арт-інсталяції — взуття дорослих та дітей, які загинули внаслідок того, що над ними відбувалося насильство вдома.

Лучани долучились до акції проти насилля в сім’ї

Суспільне Волинь

Лучани долучились до акції проти насилля в сім’ї

З початку введення карантину кількість звернень постраждалих від домашнього насильства збільшилася у 4 рази, каже консультант із питань правової допомоги Віктор Вальчук. Чоловік каже, що жінки не завжди можуть подзвонити на «гарячу лінію» і дочекатись допомоги, бо сімейне насилля відбувається в основному вночі, тому жінки чекають, коли агресор засне і можна буде звернутися за допомогою.

Одним з елементів протидії насильству є зайнятість. Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк вважає, якщо людина офіційно зайнята – то вона менше попадає під вплив вдома та інші конфліктні ситуації. «Вона працює, має відповідні завдання. Немає часу на різні дурниці і думки», — каже він.

Лучани долучились до акції проти насилля в сім’ї

Суспільне Волинь

Під час арт-інсталіції під назвою «Їх більше немає…», що відбулась у центрі Луцька працівники поліції проводили опитування, спеціалісти надавали пропозиції з працевлаштування для жінок, правову та психологічну допомогу.

Источник