Дружина Сільвестра Сталлоне подала на розлучення після 25 років шлюбу

Дружина Сільвестра Сталлоне подала на розлучення після 25 років шлюбу

Фото: vesti.az

Дружина американського актора та кінорежисера Сільвестра Сталлоне подала на розлучення. Після 25-річного спільного життя пара розриває свій шлюб. Про це повідомляє «Сloser».

— Люблю свою сім’ю. Ми мирно і конфіденційно вирішуємо ці особисті проблеми, — прокоментував своє розлучення Сталлоне.

Як пише видання, заяву на розірвання шлюбу 54-річна Дженніфер подала 19 серпня в окрузі Палм-Біч, штат Флорида. Причиною такого рішення жінка назвала «безповоротнє руйнування шлюбу між сторонами». У документі, які мають у розпорядженні журналісти, позивач просить повернути після розлучення своє дівоче прізвище — Лі Флавін, а нажиті у шлюбі активи та зобов’язання — «розподілити справедливо».

За даними видання, у заяві Дженніфер також зазначила, що «чоловік навмисно розтратив, виснажив та/або розтратив сімейні активи, що справило несприятливий економічний вплив на спільне майно». У зв’язку з цим вона попросила суд заборонити Сільвестру на час розгляду справи продавати, передавати, поступатися або розпоряджатися будь-якими активами. Також дружина Сталлоне вимагає до винесення судового рішення залишити за нею право на проживання у сімейній резиденції.

Чутки про можливе розставання подружжя Сталлоне з’явилися на початку серпня. «Daily Mail» опублікувало знімки з новим татуюванням Сталлоне — замість зображення його дружини поверхово нанесено малюнок собаки з фільму «Роккі». Дженніфер, тим часом, поділилася з підписниками фотографією з дітьми, підписавши: «Ці дівчата для мене в пріоритеті, решта не має значення. Нас четверо назавжди. Правда. Сім’я. Назавжди».

ДОВІДКА

Дженніфер та Сільвестр Сталлоне прожили у шлюбі 25 років. Пара виховує трьох спільних дочок. До цього Сільвестр був одружений двічі. Від шлюбу з актрисою Сашою Зак він має двох синів. З другою дружиною – актрисою Брігітте Нільсен, актор прожив два роки.

Джерело