Ескіз художника з Кіровоградщини зайняв друге місце у конкурсі кращої різдвяної марки

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Художник Олескандр Охапкін/колаж Суспільне Кропивницький

Екскіз художника Олександра Охапкіна з міста Олександрія Кіровоградської області зайняв друге місце у конкурсі кращої різдвяної марки від "Укрпошти". Онлайн-голосування тривало з 1 по 4 листопада.

Що відомо: Олександр Охапкін — сучасний український живописець, що працює переважно в галузі іконопису. В Олександрії виконував замовлення новозбудованих церков, для яких писав ікони і брав участь у розписі церковних інтер'єрів. Працює викладачем у місцевій художній школі.

У коментарі Суспільному Олександр Охапкін сказав, що участь у конкурсі йому запропонували взяти друзі.

"Ідею малюнку ми також обговорювали разом з моїми товаришами. На ескізі марки зображено українського військового та колядників. Спершу свою роботу я виконав на форматі А4 олівцем, потім — гуашшю. Я не здивований результатом, оскільки мені ніколи не щастить зайняти перше місце у будь-яких конкурсах".

Що відомо

  • На конкурс краща різдвяна листівка були представлені п'ять ескізів марок. Перемогла ілюстрація "Роз'єднані війною". Авторка — миколаївська школярка Валерія Михайлова. На її ескізі зображено дівчину й українського військового, які зустрічають свято нарізно: вона — на самоті, він — на лінії вогню. Переможницю обрали за допомогою відкритого онлайн-голосування.
  • В "Укрпошті" повідомили, що нову марку випустять у грудні.

Ілюстрація «Роз’єднані війною» Валерії Михайлової. Фото керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського