«Голос країни-12» в умовах війни: нові правила та інший фінал

"Голос країни-12" в умовах війни: нові правила та інший фінал

Фото: прес-служба 1+1

Нові епізоди 12-го сезону вокального телешоу «Голос країни», яке стартує на телеканалі ТЕТ 2 жовтня, зазнає змін через війну в Україні. Перший випуск вийде у форматі дайджесту – щоб глядачі згадали, якими були п’ять тижнів «Сліпих прослуховувань», показ яких відбувся до 24 лютого. Вокалісти у візитівках розкажуть, як повномасштабна війна змінила їхню долю та діяльність, поділяться власними життєвими історіями. Крім цього, команда проєкту ухвалила рішення вирізати з епізодів російські пісні, виконавцями та авторами яких є співаки з країни-агресора. Усі висловлювання в ефірі російською мовою також будуть продубльовані українською.

Після цього телеглядачі побачать продовження етапів «Сліпі прослуховування», «Вокальні бої» та «Нокаути», зняті до початку повномасштабного вторгнення Росії. Ці випуски також будуть доповнені оновленими та актуальними історіями учасників, життя яких кардинально змінив напад Росії. Фінал вокального шоу буде знятий додатково і матиме особливі правила та відрізнятиметься від попередніх за структурою та кількістю учасників.

— Коли на зв’язок з ініціативою повернення «Голосу країни» вийшов народний тренер та меценат Андрій Мацола, ми вирішили, що час настав. Відразу стало зрозумілим, що проєкт зараз не може виглядати так, як до повномасштабної війни. Перед нашою командою постало велике завдання: адаптувати зняті до 24 лютого випуски до нової реальності, в якій тепер ми всі живемо, і врешті-решт ми знайшли потрібну форму. Це перший подібний випадок для формату у всьому світі, – прокоментував керівник департаменту Big Entertainment Shows 1+1 media Володимир Завадюк.

1+1 раніше оголосив, що протягом сезону у проєкту буде благодійна мета — глядачі, які дивитимуться випуски, зможуть допомогти ЗСУ. Мета команди – зібрати 3 млн гривень на важливу закупівлю для цілої бригади на передову — квадрокоптера Matrice 300 RTK та 17 малогабаритних дронів DJI Mavic 3 Fly More Combo. Кожен бажаючий може долучитися до благодійного збору, зробивши будь-який внесок, відправивши SMS на благодійний номер 88007. Вартість одного благодійного пожертвування у вигляді SMS складає 10 гривень.

У 12-му сезоні шоу з’явилася п’ята команда, тренерами якої стали вокалістка «KAЗKA» Олександра Зарицька та меценат Андрій Мацола. Після вторгнення Росії в Україну один з наставників шоу Святослав Вакарчук відмовився від подальших зйомок у проєкті. Музикант заявив, що у його пріоритетах волонтерити і виступати для бійців на фронті.

Джерело