Гурт «Бумбокс» розповів деталі п’ятничного концерту у Львові та коли прибула поліція

У п’ятницю, 13 листопада, у нічному клубі Маlevich відбувся концерт відомого українського гурту «Бумбокс». У той же вечір інфопростір Львова сколихнула новина про те, що поліція припинила захід через порушення карантинних вимог.

Як передає 032.ua, музиканти розповіли, як усе відбувалося. Із їхніх слів, кількість відвідувачів у концерт-холі була обмежена карантинними нормами. На вході усім вимірювали температуру та впускали лише у масках. Приміщення поділили на кілька зон і кожен, хто мав квиток, мав і закріплене за собою місце.

«Волонтери та охорона готові прийти на допомогу. Концерт проходить відмінно, ближче до кінця люди починають вставати. Ніхто цього не заперечує. Ви уявляєте, рок-н-рол так діє на людей. Навіть в карантин», — пояснили учасники гурту.

За інформацією музикантів, уже після того як концерт завершився, о 21:55 у клубі залишився тільки технічний персонал. Після концерту прибула поліція та склала протокол на організаторів концерту. Наступного тижня будуть розбиратися з ситуацією.

«А що робити, якщо фан підхопився зі свого місця, проспівав рядок з пісні і знову сів? «Десять год тюрмы»?», — резюмували в «Бумбоксі».

Читайте також: Карантин вихідного дня: що відбувається у Львові, — ДОПОВНЕНО

Источник