Ястремська, вперше від початку війни, вийшла в 1/2 фіналу турніру WTA

Українська тенісистка під час виступів на змаганнях серії челенджер в Іспанії перервала неприємну серію.

Даяна Ястремська нарешті поборола свою «чорну серію». Українська тенісистка не могла вийти до півфіналу турніру серії WTA з березня минулого року. І от нарешті на турнірі челенджер в іспанському Реусі невдалий відрізок перервався.

Для цього у чвертьфіналі змагань Ястремській довелось здолати першу сіяну на турнірі та 30-ту ракетку світу Жиль Тайхманн.

Швейцарка пручалася, як могла. Чіплялася за кожен м’яч і розтягнула двосетовий поєдинок на дві години і три хвилини. Утім у підсумку поступилася 5:7, 6:7.

Ястремська виконала за матч дин ейс і припустилася двох подвійних помилок. Окрім того, вона реалізувала п’ять з дев’яти можливих брейків.

WTA. Реус. Чвертьфінал

Даяна Ястремська (Україна) – Жиль Тайхманн (Швейцарія) – 7:5, 7:6

Зазначимо, що це була четверта зустріч тенісисток, українка виграла у Тайхманн втретє. Також Даяна вперше з вересня 2020-го обіграла суперницю з топ-30 на ґрунті.

У півфіналі Ястремська зустрінеться з американкою Елізабет Мандлік, яка дісталася 1/2-ої стартувавши у Реусі з кваліфікації.