Інтрига розкрита: Резніков показав українську САУ «Богдана», яка поставлена на серійне виробництво

Вчорашня публікація міністром оброни Олексія Рєзнікова фото української військової машини отримала значний суспільний резонанс. Інтрига розкрита: на світлині – українська самохідна артилерійська установка «Богдана», і держава профінансувала її серійне виробництво.

Відео дня

Розробка української САУ – робота підприємств, які входять до складу Національної асоціації оборонної промисловості. Розробник — «Краматорський завод важкого верстатобудування», партнер проекту, який виконує роботи з бронювання, — «Українська бронетехніка».

Це перша українська САУ, що може використовувати боєприпаси стандарту НАТО – 155-мм калібру. Її розробка розпочалася ще у 2016 році. Перший етап випробовувань закінчився за місяць до повномасштабного вторгнення. Далі – випробовування на полі бою, які вона пройшла успішно. Головнокомандуючий ЗСУ Валерій Залужний, зокрема, відзначив важливу роль, яку «Богдана» відіграла у звільненні острова Зміїний.

Незважаючи на складні обставини, в яких ми всі сьогодні працюємо, український військово-промисловий комплекс, працює на повну та розвивається.

Працюємо на Перемогу!

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

Джерело

Новости Украины