Женская сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Жіноча збірна України з хокею розгромила Болгарію у першому матчі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA – 9:1.

Синьо-жовті закинули дві шайби до середини першого періоду. Болгарки скоротили відставання, але Україна знову збільшила перевагу. У другій 20-хвилинці українки закинули п’ять шайб, знявши остаточно питання щодо переможця.

Хет-трик оформила капітан Валерія Манчак-Дженсен. Дар’я Цимиренко записала на свій рахунок два голи та чотири асисти, один гол та чотири передачі зробила Поліна Телегіна.

Наступний матч збірна України проведе проти Литви 12 березня. Переможець групи із шести команд підвищиться у дивізіоні на наступний сезон.

• Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA

Україна – Болгарія – 9:1 (3:1, 5:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Манчак-Дженсен (Телегіна, Цимиренко), 04:19, 2:0 – Телегіна (Ведмеденко), 07:26, 2:1 – Дікова, 12:39, 3:1 – Цимиренко (Телегіна, Манчак-Дженсен), 14:58, 4:1 – Манчак-Дженсен (Телегіна, Цимиренко), 22:22, 5:1 – Рожок (Ведмеденко, Машкіна), 26:39, 6:1 – Ведмеденко (Цимиренко), 34:46, 7:1 – Ізмайлова (Ценова, Лесь), 35:32, 8:1 – Машкіна (Манчак-Дженсен, Цимиренко, більш.), 39:08, 9:1 – Цимиренко (Манчак-Дженсен, Телегіна), 44:56