Канефрон®

Canephron — це група препаратів від Німецької компанії Біонорика®. Їх широко використовують для профілактики виникнення каменів (включаючи після їх видалення) та лікування у складі комплексу запальних захворювань сечовивідних шляхів1. Засіб базується на рослинних компонентах і випускається у вигляді крапель або таблеток.

Діючі речовини препарату

Основою засобу виступають лікарські трави, коріння та листя рослин. Основними діючими речовинами є:

  • Herba Centaurii — золототисячник звичайний. Містить алкалоїди, гіркі глікозиди, флавоноїди, тритерпеноїди, фітостерини та ефірну олію. В складі препарату сприяє жовчогінній дії, підсилює перистальтику кишківника. Має болезаспокійливі та протизапальні властивості.
  • Radix Levistici — любисток лiкарський. Створює спазмолітичну дію, тонізує ШКТ, покращує апетит, стимулює виділення жовчі та сечі.
  • Folia Rosmarini — листя розмарину. Ефірні олії цієї рослини багаті на дитерпенові гіркоти, ароматичні та тритерпенові кислоти. В складі препарату відповідає за усунення спазму гладких м’язів травного тракту, жовчовивідних і сечовивідних шляхів.

Показання для використання Канефрон® — лікування захворювань запальної природи сечовивідних шляхів2. Також препарат використовують для профілактики утворення каменів в нирках, у тому числі та після їх видалення. Понад 80 років історії засобу доводять високу ефективність його дії.

Інструкція до використання

Лікарський засіб не рекомендується для лікування дітей молодше 12 років. Приймати його необхідно тільки після консультації з лікарем. 

Негативних результатів після прийому фармзасобу в ході проведених експериментів не було діагностовано. Але в міркувань безпеки застосування препарату у вигляді крапель, що містять алкоголь, вагітним і жінкам в період лактації не рекомендується. Використання препарату вагітними у формі таблетки – припускається з призначення лікаря. 

Додаткові протипоказання:

  • наявність алергічної реакції на будь-який компонент засобу;
  • пептична виразка;
  • серцева недостатність ;
  • порушення функції нирок.

Тривалість лікування та дозування препарату повинен визначати лікар, який на підставі огляду та результатів аналізів (при необхідності). Згідно з інструкцією   приймати ліки слід тричі на добу, запиваючи достатньою кількістю води.

Що лікує Канефрон®

Препарат має антибактеріальний та діуретичний ефекти, зумовлені природними речовинами в його складі. Окрім профілактики каменів в нирках Канефрон® застосовується в комплексній терапії:

  • хронічних інфекцій сечового міхура (циститу), нирок (пієлонефриту);
  • неінфекційних гострих та хронічних запаленнях нирок3

Використовувати засіб можна тільки після поради лікаря та дотримуючись інструкції до засобу. Самолікування може зашкодити здоров’ю.

Новости Украины