«Карантин вбиває бізнес»: сумські підприємці проти закриття ТРЦ та ресторанів

Нещодавно, на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС оновили поділ регіонів України на карантинні зони. Заборони, які можуть вступити в дію з 12 жовтня, викликали бурхливу реакцію серед сумських підприємців.

Як відомо, Суми віднесли до “червоної” зони карантину.

До редакції інтернет-видання The Sumy Post звернулися стурбовані місцеві підприємці. Вони впевнені, що у разі ухвалення виконкомом рішення про заборону роботи торговельних та розважальних закладів міста Суми, декілька тисяч підприємців залишиться без роботи, а їх сім’ї без засобів для існування. Підприємці наголошують, що такого розвитку подій допустити не можна.

“Звертаємось до всіх небайдужих містян з проханням приєднатись до акції протесту проти заборони функціонування торговельний та розважальних закладів міста, яка розпочнеться завтра 12 жовтня о 10 годині 00 хвилин на площі Незалежності біля будівлі Сумської міської ради перед початком засідання виконавчого комітету”, — закликають підприємці.

Нагадаємо, у “червоній” зоні під час карантину закриваються всі торгівельно-розважальні центри, кафе і ресторани, а ще припиняється робота громадського транспорту. Крім цього, забороняється посадка та висадка з пасажирських поїздів, за винятком, якщо поїзд їде через цей населений пункт транзитом.

Источник