Краматорчанину повідомлено про підозру за вчинення серії крадіжок з кладовища

Зловмисник знімав металеві елементи огороджень з могил. Відносно фігуранта триває досудове розслідування по 64 фактам наруги над могилами.

До Краматорського районного управління поліції надійшло повідомлення від представників ритуальної служби про те, що невідома особа пошкодила на кладовищі могили.

Співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська під час проведення оперативних заходів викрили місцевого мешканця, який був причетний до викрадення металевих конструкцій з могил на кладовищі по вулиці Аероклубна.

Слідство встановило, що 47-річний чоловік в період часу з серпня 2020 року по жовтень 2020 року на території кладовища по вулиці Аероклубній знімав металеві елементи огороджень з могил. Чоловік переважно викрадав огородження з могил, до яких явно тривалий час ніхто не приходив та з яких можна було зняти металеві елементи без допомоги інструменту.

Наразі, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, фігуранту повідомлено про підозру за ст. 297 Кримінального кодексу України «Наруга над могилою», загалом досудове розслідування триває по 64 епізодам. Чоловіку загрожує до 7 років позбавлення волі.

Источник