Кропивницький готовий прийняти евакуйованих миколаївців – заступник міського голови

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Колаж: Суспільне Кропивницький

Кропивницький готовий до прийому жителів міста Миколаїв. Це інформація від заступника міського голови Олександра Мосіна. На апаратній нараді він сказав, що прийматимуть усіх охочих виїхати.

Зі слів Олександра Мосіна, у Кропивницькому живуть переселенці з Донецької, Херсонської, Луганської, Запорізької та Харківської областей.

"Це десятки тисяч людей. Знайдемо місце і для жителів Миколаєва. Внаслідок ворожих обстрілів і ракетних ударів там зруйновано багато житлових будинків. Відновити їх швидко неможливо, до того ж безпекова ситуація не поліпшується, ворог продовжує бити по місту. Кропивницький готовий приймати евакуйованих миколаївців стільки, скільки потрібно".

Що відомо

  • За інформацією начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича, на кінець вересня в регіоні оселились більше 91 тисячі переселенців з окупованих територій України та територій, де тривають бойові дії.
  • Про кількість переселенців, які живуть в обласному центрі та кількість миколаївців, яких готові прийняти, 5 жовтня, Суспільному сказала, розповість директорка міського департаменту соціальної політики Юлія Вовк.

Новости Украины