Легіонер «Київ-Баскет» провів матч у захисній масці – американець навіював страх

Майкл Джейкобсон зіграв у захисній масці
/ ФБУ

Американський баскетболіст «Київ-Баскет» Майкл Джейкобсон провів матч у захисній масці. Форвард був змушений виступати із захистом через перелом носа, який отримав на одному з тренувань під час підготовки до поєдинку.

Останні поєдинки американський легіонер виступає у захисній масці, що викликало неабияку зацікавленість зі сторони представників ЗМІ. Багато журналістів не виключали, що американець вдягає маску під час поєдинків, щоб не захворіти на коронавірус. Але у київському клубі повністю розвіяли такі здогадки преси. Про це повідомляє «Київ-Баскет» у своєму Facebook-акаунті.

Варто побачити: Американські баскетболісти влаштували масову бійку в одному з ресторанів Одеси: відео

Вимушена гра у масці

За два дні до матчу проти «Соколів» Джейкобсон травмував ніс на одному на підготовці до поєдинку, тому тепер змушений одягати захисну маску перед кожним матчем.

Хто такий Майкл Джейкобсон?

Американський форвард, який раніше виступав у NCAA за команду штата Айова. 23-річний американець дебютував в NCAA у сезоні 2015/16, відігравши там 2 роки. У середному за гру форвард набирав 7,8 очок, робив 5,9 підбирань та віддав 1 передачу. У 2020 році Джейкобсон попонив склад «Київ-Баскет».

«Київ-Баскет» виділив сильний характер американського баскетболіста. Який ніколи не здається і виходить на паркет у будь-якому разі, щоб допомогти партнерам по команді. У клубі пригадали гру з «Хіміком», яка відбулась на початку жовтня, у якій Майкл вийшов на майданчик із розбитою головою. Згодом Джейкобсон отримав ще перелом носа, а у грі з «Дніпром» дуже невдало впав у боротьбі з суперником.

23-річний американець долучився до перемоги «Київ-Баскет» у матчі проти «Дніпра» 76:75. Майкл провів на майданчику близько 20 хвилин, за які встиг набрати 8 очок та зробити 9 підбирань.

Київ-Баскет – Дніпро відеоогляд матчу

Источник