Лікарі забули інструмент у тілі жінки: вінничанка відсудила 400 тисяч гривень компенсації

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Вінницький апеляційний суд

Вінницький апеляційний суд зобов'язав Військово-медичний центр Центрального регіону виплатити 400 тисяч гривень жінці, в тілі якої лікарі забули хірургічний інструмент. Жінка прожила майже півтора десятиліття з 28-сантиметровою пластиною в тілі.

Про це повідомляють у Вінницькому апеляційному суді.

Шпатель РеверденаШпатель Ревердена – застосовується при зашиванні черевної порожнини та запобігання кишечнику від випадкового поранення голкою., довжиною майже 30 сантиметрів та вагою близько 300 грамів, у черевній порожнині жінки "забули" під час операції у 2005 році.

Ілюстративне фото

За словами жінки, після операції вона відчувала сильні болі, зокрема, хронічна інтоксикація провокувала слабкість та втомлюваність.

"Позивачка наполягала, щоб апеляційна інстанція залишила в силі рішення Хмільницького міськрайонного суду, який ухвалив стягнути з відповідача на її користь майже 900 тисяч гривень моральної шкоди", йдеться в дописі.

Фото: Вінницький апеляційний суд

Представник медзакладу просив зменшити грошову компенсацію приблизно до 100 тисяч. Проте Вінницький апеляційний суд вирішив таки стягнути з Військово-медичного центру Центрального регіону на користь вінничанки 400 тисяч гривень компенсації.

Новости Украины