Лілія Ребрик стала ведучою проєкту «Дочекаюсь» на телеканалі «Дом»

Лілія Ребрик стала ведучою проєкту "Дочекаюсь" на телеканалі "Дом"

Фото: прес-служба телеканалу «ДІМ»

На телеканалі «Дом» покажуть прем’єру проєкту «Дочекаюсь», в якому рідні люди вперше зустрінуться після 7 місяців війни. Його ведучою стала Лілія Ребрик. Історії героїв «Дочекаюсь» зрозумілі сьогодні кожному з нас, бо побачити рідну людину хоча б на кілька годин — це заповітна мрія для мільйонів українців, які вимушено розлучилися із родиною.

— Ми дуже хотіли зробити такий проєкт про наше сьогодення і про долі людей в ньому, який би давав глядачам надію, світлі, позитивні емоції всупереч усьому жаху, що ми переживаємо. Зустріч з рідною людиною – це завжди тепла історія, особливо зараз, коли більшість наших героїв думали, що, можливо, не побачаться вже ніколи. У «Дочекаюсь» ми показуємо, що навіть під час війни є моменти для щастя та радості. Водночас через спогади героїв, через безліч деталей мирного часу даємо відчути, як війна розірвала звичне «полотно» щасливого життя мільйонів людей і як це дійсно важко та несправедливо. Ми свідомо не драматизуємо наші історії, бо реальність і без нас робить це надзвичайно жорстко. Іноді вона навіть вносить зміни в зйомки. Приміром, ми досі не можемо завершити одну історію, бо її героїня дістала поранення і наразі у шпиталі, але все буде добре, — розповіла керівник телеканалу “Дом” Юлія Островська.

За задумом команда проєкту разом із ведучою Лілею Ребрик та героєм випуску готують сюрприз для його рідної людини, яка навіть не підозрює, що відбудеться довгоочікувана зустріч. На думку ведучої, формат проєкту показує, наскільки війна загострила важливість звичних речей.

— Разом з героями я проживаю кожну зустріч, занурююсь у неї з головою, намагаюсь зробити цей день для них щасливим бодай на мить. Я в цьому проєкті багато плачу, але це сльози очищення, сльози щастя. Це така насолода — бачити радість людей, коли вони зустрічаються після довгої і страшної розлуки. І я помічаю, як наші герої починають вірити, що життя налагодиться, починають щось планувати, повертатися до якихось буденних речей, яких зараз так не вистачає. Війна відібрала в нас звичні речі, плани, майбутнє. Повертаючись додому, обіймаючи рідних, ми це в собі відроджуємо, відновлюємо і знову хочемо втілити в життя. Тож, для мене «Дочекаюсь» — це проєкт про життя попри всі труднощі, розлуку, втрати, попри всі жахи, які ми бачили. Війна дуже чітко показала нам, що варто цінувати, що для нас найголовніше, і навчила жити тут і зараз. Так багато речей ми відкладали на потім: сказати «Кохаю!», дивлячись в очі одне одному, одружитися, народити дитину, просто обійнятися. А сьогодні вже немає куди відкладати, і люди повертаються, щоб зробити щось важливе, — зазначила Ребрик.

Саундтреком «Дочекаюсь» стала однойменна композиція співачки KOLA. Прем’єра програми відбудеться 6 жовтня. У першому випуску глядачі познайомляться з історією родини Ірини з Лозової Харківської області, яка разом із дітьми втекла від війни до Чехії.

Лілія Ребрик стала ведучою проєкту "Дочекаюсь" на телеканалі "Дом"

Джерело