Майже 30 вагонів з боєприпасами вивезла РФ з Білорусі на Херсонський та Донецький напрямки — Генштаб

За інформацією: Суспільне Херсон.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов під час онлайн-брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в Military Media Center, 6 жовтня 2022 р. Фото: Генштаб ЗСУ

З початку жовтня з арсеналів зберігання ракет та боєприпасів у Білорусі, РФ відправила майже 30 вагонів на Херсонський та Донецький напрямки.

Про це під час онлайн брифінгу представників Сил безпеки та оборони України повідомив заступник голови Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил Олексій Громов.

За його словами Білорусь продовжує надавати допомогу Росії у війні проти України. Російська армія використовує білоруські боєприпаси, запчастини та повітряний простір для завдання авіаударів по Україні.

"На складах, базах та арсеналах Білорусі, група російських офіцерів відбирає автомобільні шини, вузли, агрегати та інші запчастини до бронетехніки. А після цього відправляють російській армії в Україну", — сказав Олексій Громов.

Що відомо:

  • РФ вперше із серпня атакувала Україну з території Білорусі — Генштаб
  • З 24 лютого з території Білорусі було відправлено 26 ешелонів із боєприпасами – майже 250 вагонів вагою понад 10 000 тонн.