На Чернігівщині визначились з регіональним проєктом-переможцем «Всеукраїнського громадського бюджету»

Нещодавно завершилося голосування за проєкти «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області. Участь у голосуванні взяли майже 13,3 тисячі осіб, а це більше 15 тисяч голосів, адже одна людина могла проголосувати за два проєкти.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту розвитку економіки та
сільського господарства Чернігівської ОДА.

За результатами голосування переможцем визначили проєкт «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області». Він отримав 4 872 голоси (32% від загальної кількості).

Загалом у конкурсі взяло участь 9 проєктів:

  • 1. «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області» (отримано 2510 голосів).
  • 2. «Будівництво майданчику для екстремальних видів спорту біля міського стадіону «Спартак» (місто Ніжин, вул. Воздвиженська 29-Б)» (1966 голосів).
  • 3. «Будівництво футбольного поля та футбольного поля зі штучним покриттям у  м. Бобровиця» (945 голосів).
  • 4. «Реконструкція існуючої будівлі кінотеатру під центр дитячої та юнацької творчості по вул. Троїцька, 5 в м. Городня Чернігівської області» (108 голосів).
  • 5. «Реконструкція оздоровчого табору в с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області» (2741 голосів).
  • 6. «Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Чернігівська жіноча гімназія» (Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана) з пристосуванням частини приміщення першого та другого поверхів для розміщення комунального неприбуткового підприємства «Чернігівська регіональна агенція розвитку та промоції туризму» за адресою: місто Чернігів, вул. Музейна, 6» (490 голосів).
  • 7. «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області» (4872 голосів).
  • 8. «Мистецький десант» (придбання автобусу з підйомником для відділу культури і туризму Сновської ОТГ)» (969 голосів).
  • 9. «Покращення матеріально-технічної бази позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради з метою створення комфортного середовища для оздоровлення та відпочинку дітей» (624 голосів).

У зв’язку із внесенням змін до держбюджету на 2020 рік, якими зменшено обсяг Державного фонду регіонального розвитку, фінансування проєкту-переможця буде рекомендовано, не цього року, а вже 2021-го.

Источник