На Херсонщині поліцейські посилили контроль за дотриманням громадянами карантинних обмежень

За повідомленням ГУ Національної поліції в Херсонській області, ковід-патрулі починають перевіряти пасажирський транспорт, торгові центри, магазини та заклади харчування на дотримання громадянами карантинних обмежень, також будуть патрулювати парки, сквери та інші громадські місця.

 До участі у патрулюванні задіяні працівники усіх служб апарату обласного главку поліції та районних підрозділів, Управління патрульної поліції, бійці поліцейських спецпідрозділів та військовослужбовці Нацгвардії, ДСНС та інші структури.

 Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін розповів, що під час посилення протиепідеміологічних заходів одним із основних завдань поліції Херсонщини залишається контроль за дотриманням карантинних обмежень. До громадян, які будуть порушувати ці правила, поліцейські відповідно до вимог чинного законодавства та у межах службових повноважень притягуватимуть порушників до адміністративної відповідальності.

 Поліція Херсонщини закликає громадян не порушувати встановлених протиепідемічних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Читайте також: За минулий тиждень поліцейські Херсонщини склали 209 адміністративних матеріалів за ігнорування санітарно-протиепідемічних правил карантину

Источник