На Херсонщині поліція викрила гауляйтера-міністра та двох місцевих колаборантів

За інформацією: Суспільне Херсон.

Фото: УНІАН

Правоохоронці ідентифікували так званих "міністра цифрового розвитку Херсонської області", "заступника голови адміністрації Чорнобаївки" та "голову ради молоді". Про це йдеться у повідомленні поліції Херсонської області.

В обласному центрі поліція викрила громадянина РФ у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Правоохоронці встановили, що житель московської області обійняв посаду так званого "міністра цифрового розвитку та масових комунікацій Херсонської області" та впроваджує на території області ворожі засоби цифрового й мобільного зв’язку.

Також правоохоронці встановили особи 56-річного жителя Херсона, який добровільно обійняв посаду "заступника начальника" у фейковій "адміністрації Чорнобаївки" та ще одного херсонця, який очолив "раду молоді Херсонської області", створену окупаційною владою.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.

Що відомо:

  • СБУ оголосила про підозру колаборанту, який погодився очолити так зване "управління ЖКГ" у тимчасово окупованому Генічеську на Херсонщині.
  • Херсонська обласна прокуратура повідомила про підозру громадянину України, який "очолив" Херсонську морську академію від окупаційної влади.

Новости Украины