На Житомирщині продовжується розшук зниклого 16-річного юнака

Упродовж минулого тижня поліцейські зареєстрували 9 повідомлень про зникнення неповнолітніх жителів області. За сприяння правоохоронців знайди повернулись. Нині у розшуку залишається 16-річний Дмитро Степарук із Хорошівського району.

27 лютого до Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 17-річної учениці одного з навчальних закладів райцентру. Дівчина проживає у гуртожитку і має статус дитини, позбавленої батьківського піклування. За словами педагогів, напередодні вона написала заяву із проханням відвідати подружку, адресу і дані якої не вказала. Раніше юнка уже неодноразово залишала місце навчання. Поліцейські перевірили місця можливого перебування зниклої і розшукали її. Нині вона знову знаходиться у навчальному закладі.

Ще одну юначку з Баранівського району, яка раніше також втікала від рідних, правоохоронці повернули додому. Про те, що напередодні вона знову пішла з дому, 1 березня до місцевого відділення поліції повідомила її мати. 16-річну дівчину у Новоград-Волинському районі виявив поліцейський і передав рідним.

Серед інших історій повідомлення про зникнення 4-річного хлопчика у Житомирі та 11-річної дівчинки у Коростишеві.

Нині продовжується розшук 16-річного Дмитра Степарука. Про його зникнення до Хорошівського відділення поліції повідомила мати надвечір 23 лютого. Увесь минулий тиждень понад сотні правоохоронців щодня працювали у районі, відпрацьовуючи райцентр і довколишню місцевість. Поліцейські і надалі продовжують заходи з установлення місця перебування юнака.

Прикмети Дмитра: середнього зросту, темне волосся, на правій щоці має родиму пляму.

Був одягнений у чорний спортивний костюм, сіру куртку, чорні кросівки.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Дмитра Степарука, повідомте за номерами телефонів (096) 812 79 51, (0414) 532102, на спецлінію «102» або зверніться до найближчого відділення поліції.

Житомир поліція розшук діти правоохоронці

Источник