На кількох автобусних маршрутах у Львові запрацює безготівкова оплата проїзду

З наступного понеділка, 5 червня, у Львові розпочнуть тестувати систему оплати проїзду в громадському транспорті через е-квиток. Тестування відбуватиметься в комунальних автобусах №1А, 3А та №10 і попередньо триватиме до 30 червня. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

У 28-автобусах цих трьох маршрутів пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою банківської картки або мобільного телефону з NFS через Google Pay чи Apple Pay. Також залишається можливість оплатити готівкою у водія. Однак, такі оплати теж будуть обліковуватися і водій видаватиме пасажиру видрукуваний одноразовий квиток. На етапі тестування тариф за проїзд залишається на рівні 15 грн – при всіх способах оплати.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила, що в період тестування на вказаних маршрутах працюватимуть контролери. Однак, на цьому етапі вони не штрафуватимуть пасажирів, а виконуватимуть просвітницьку роботу і допомагатимуть пасажирам.

«На час тестування контролери проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди навчилися правильно валідувати проїзд, а водії —  видавати квитки. Дуже важливо пройти це тестування, щоб ми побачили як працює система, як відбувається валідація, як працюють водії. І, якщо будуть невеличкі недоліки, – щоб ми їх оперативно усунули і рухалися далі. І дуже важливо, аби всі пільговики, учні та студенти отримали свої транспортні картки», – зазначила Ірина Маруняк.

Читайте також: Садовий заявив, що львів’ян хочуть обікрасти на 500 мільйонів гривень.

Нагадаємо, електронний квиток у громадському транспорті Львова не можуть впровадити вже 12 років поспіль.

Джерело

Новости Украины