Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з головами Олешківської та Хрестівської ОТГ

За повідомленням ГУ Національної поліції в Херсонській області, метою зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство, який є початком старту на Херсонщині масштабного проекту «Поліцейський офіцер громади», що спрямований на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорону прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.

 Олешківська територіальна громада охоплює 14 населених пунктів, Хрестівська – 5. Це цілком самодостатні громади, які вчасно зреагували, скоординували зусилля з поліцією та взяли участь у проекті «Поліцейський офіцер громади». Голови ОТГ орієнтовані на забезпечення безпеки жителів і вже активно розпочали підготовку до виділення приміщень для поліцейських станцій та обладнання їх меблями і оргтехнікою. Відкриття станцій заплановано вже через кілька місяців.

 Олександр Прокудін висловив упевненість, що інші ОТГ області теж приєднаються до реалізації цього проекту, який забезпечить відкриту та тісну співпрацю громади з поліцією заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади.

Читайте також: Депутатська комісія рекомендувала розробити архітектурні типи для тимчасових споруд

Источник