Навколо чернігівського депутата розкрутився секс-скандал

Депутат Верховної ради від Чернігова Олег Семінський став фігурантом скандалу з сексуальним підтекстом, пише tk.media.

Видання стверджує, що народний депутат під час засідання Верховної ради нібито обмінювався повідомленнями інтимного змісту з жінкою – ймовірно, депутаткою Чернігівської міської ради.

Відео з уривками переписки передав виданню журналіст Олексій Липовецький. На них видно, що чоловік, схожий на народного депутата від партії «Слуга народу» Олега Семінського (обраний від округу №205 у Чернігові) прикриваючи смартфон переписується з абонентом «Черк Нат Сивер».

У процесі такого спілкування його учасники обмінюються наступними фразами: «целовать тебя хочу, как прошлый раз в Шишкине» ( з боку чоловіка) та «Закрыла глаза, вспоминая», «Хочу тебя» (з боку жінки).

Журналісти ідентифікували абонента за фото на аватарці та номером, що висвітився на екрані смартфона, як помічницю нардепа Катерину Демченко.

Вона також працює у компанії «Тойота Центр Чернiгiв Сiвер-Авто», яка вказана в декларації Олега Семніського. При цьому власницею компанії вказана дружина народного депутата.

Цього року Катерина Демченко брала участь у виборах до Чернігівської міської ради від партії «Слуга народу» та була обрана депутаткою.

ТК Медіа

Источник