НАЗК закрив справу президента УАФ Павелка щодо брехні у декларуванні

Андрій Павелко
/ Footboom

Національне агентство з питань запобігання корупції закрило кримінальне провадження про умисне недостовірне декларування з боку президента УАФ Андрія Павелка.

Справа була закрита за рішенням Конституційного суду України. Про це повідомляє офіційний сайт НАЗК.

До слова Журналіст опублікував дані про височезні зарплати футбольних чиновників в Україні: суми

Під час свого перебування депутатом Верховної Ради VIII скликання Павелко не задекларував аксесуар вартістю 425 тисяч гривень, отримані в подарунок послуги номера в готелі, не вказав у декларації члена сім’ї (цивільну дружину) та її майно (авто Bentley Continental, Land Rover Range Rover, користування квартирою).

Скандали з Павелком

  • Павелко не вперше потрапляє під судові розгляди. У 2018 році BIHUS info випустила розслідування, показавши, що Андрій Павелко та його цивільна дружина Катерина Чаус живуть невідповідно до своїх доходах, витративши за останні три роки, щонайменше, 21 мільйон гривень.
  • В середині жовтня минулого року програма «Схеми» випустила розслідування, де журналісти підозрювали УАФ та її президента Андрія Павелка в корупції за допомогою заводу по виготовленню штучних полів. Устаткування для заводу купувала фірма з ОАЕ S.D.T. FZE за однією ціною, а потім продавала її ФФУ за ціною на 20% вище.
  • Також Павелко підозрювався в махінаціях з бюджетними коштами на суму 33 мільйони гривень.

Источник