Печія після їди: чому виникає і що робити?

Відчуття печії знайоме понад 65% дорослого населення, і викликане воно буває величезним рядом чинників. Куріння, вживання алкоголю, неправильний режим харчування і схильність до переїдання — всі ці причини можуть викликати викид соляної кислоти зі шлунку в стравохід, який, своєю чергою, викликає відчуття печіння в горлі. Пацієнти часто скаржаться, що виникає печія після їжі, а саме вживання деяких продуктів. Сьогодні детальніше розглянемо механізм виникнення печії, і поговоримо про те, яка їжа може спровокувати неприємні відчуття у горлі та стравоході.

Чому виникає печія

Як згадувалося вище, печія — наслідок потрапляння соляної кислоти зі шлунку у верхні відділи стравоходу. Сфінктер, що стискає трубку стравоходу після проковтування їжі та напоїв, пропускає соляну кислоту назад — у результаті людина відчуває дискомфорт від печії. Однак далеко не всі продукти та напої викликають такий ефект.

Які продукти викликають печію частіше за інших і чому це відбувається

  1. Кава. Високий вміст хлорогенової кислоти у цьому напої викликає підвищене виділення шлункового соку. В результаті надмірна кількість соку надходить у стравохід — і ви відчуваєте печію.
  2. Шоколад, солодощі та продукти з великим вмістом цукру. Солодке розслабляє сфінктер стравоходу, внаслідок чого соляна кислота йде вгору до горла.
  3. Кислі овочі, фрукти та цитрусові. Високий вміст кислот у цих продуктах дратує шлунок.
  4. Жирна їжа потребує для перетравлення великої кількості шлункового соку, тому після чергової порції швидкої їжі людина часто помічає прояви печії.
  5. Газовані напої через високий вміст вуглекислоти збільшують обсяг шлунку, провокують ослаблення сфінктера стравоходу.
  6. Алкогольні напої мають властивість дратувати стінки шлункового тракту.

Як боротися з печією після їди

Для нейтралізації кислотного середовища використовують антациди, у тому числі препарат Ренні®, який нейтралізує соляну кислоту у шлунку. Як наслідок, зникає неприємне печіння в горлі та стравоході. До складу препарату входить подвійна сіль кальцію, магнію та вугільної кислоти, призначена для підвищення pH шлункового соку. Таким чином Ренні® діє вже через кілька хвилин після застосування і допомагає швидко позбутися печії, у тому числі й після вживання кислих продуктів, кави, газованих напоїв, алкоголю та швидкої їжі. Ренні® випускають у формі пігулок для жування з приємним м’ятним або апельсиновим смаком.

_______________________

**За даним посиланням ви перейдете на вебсайт https://www.rennie.ua, де, зокрема, міститься реклама препарату Ренні.