Педагогічні працівники Донеччини отримають ноутбуки «Chromebook» для організації якісного освітнього процесу, повідомляє Департамент освіти і науки облдержадміністрації. «Освітяни Донеччини продовжують гідно тримати «освітянський фронт». У дистанційному форматі надають освітні послуги 298 закладів загальної середньої освіти, у яких навчаються 104,7 тис. учнів. З початку навчального року розпочали діяльність у дистанційному форматі 23 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, у яких здобувають освіту майже 5,5 тис. осіб. Донецька область отримала 1 102 од. ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Частину пристроїв отримали педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які тимчасово працюють і проживають у Дніпропетровській області. Найближчим часом ноутбуки отримають й інші педагогічні працівники закладів освіти області».
Вам также может быть интересно
Краматорець Максим Євтушенко у складі збірної України з греко-римської боротьби представлятиме Донецьку область на
Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно 10 агентів рф
Завершилась обласна відеоестафета «Енергія України – у кожному русі!», організована Навчально-методичним центром професійно-технічної
Вчора, 14 вересня, близько 23.10 росіяни скинули на місто чотири авіабомби «ФАБ-250» з модулем
З селища, де росія одним ударом вбила 25 жителів, продовжують виїжджати жителі. Серед них
Птах зламав крило, яке зрослось неправильно. Тож, на жаль, жити у дикій природі
Рятувальники щодня працюють у надскладних умовах, ризикуючи власним життям, аби ліквідовувати пожежі та допомагати
У сучасному світі, де багато хто веде малорухомий спосіб життя і споживає продукти швидкого
10 вересня набирала чинності постанова Кабміну № 998 від 13 серпня 2025 р., якою
Протягом трьох днів Краматорськ зазнав масових ворожих ударів. Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації
Поранення отримали шість мешканців громади. Хронологія обстрілів міста за добу: —
З 8 вересня 2025 року у Центрі починають діяти платні послуги. Але головне:
Оперативна ситуація по області станом на ранок 8 вересня. Покровський район. У
6 вересня у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбувся форум «Стратегія
З 8 вересня у Центрі сімейної медицини №1 Краматорська починають діяти платні послуги. Також
Донецький обласний еколого-натуралістичний центр запрошує учнівську та студентську молодь взяти участь у патріотичній онлайн-виставці.
Лікар-анестезіолог Міської лікарні №2 Краматорська Олександр Помазан проведе телефонну лінію з питань отруєння грибами. Телефонувати
Триває набір кандидатів до Аварійно-рятувального загону спеціального призначення за такими посадами: ВОДІЙ (категорії
6 дітей із Донеччини вирушили на VIII оздоровчу зміну до «Артеку», що проходить
Мы, родители, были приятно удивлены. Теперь у наших детей есть горки, качели и песочница,
