Перша трагедія росії – народження Леніна, друга – Путіна, або Що врятувало Україну

В частину заголовку виніс відоме прислів’я Вінстона Черчілля — Перша трагедія росіі — народження Леніна, друга — його смерть, але дозволив собі дещо його змінити, тобто пристосувати прислів’я до трагедіі, яку переживає сучасний світ.

Відео дня

Путін народився в простій і бідній сім’ї селян із Тверської губернії. Батько брав участь у війні, а потім працював майстром на заводі. Матір — була санітаркою, прибиральницею, пережила блокаду. Двоє старших його братів померли. Жила сім’я путіних дуже скромно, в комунальній квартирі, а перше пальто путіну купили, коли йому вже було 20 років.Ленін народився в заможній і інтелегентний дворянській родині. Закінчив гімназію із золотою медаллю і пішов навчатись на юридичний факультет університету. Коли Леніну було 17 років стратили його старшого брата за спробу нападу на царя, що і стало поштовхом до його революційної діяльності.

Народження цих двох людей Леніна і Путіна — стало трагедією росіі, одного — XX cтоліття, а другого — XXI століття, яка в першому випадку, забрала, за різними оцінками, життя майже 100 мільйонів людей, а у другому випадку — може забрати життя у всього людства. Якщо перший вже помер більше 100 років тому, але його справа живе і не дає спокою, а інший навпаки — поки живий і повний рішучості знищити людство.Важко зрозуміти, який генезис цієї лютої ненависті цих осіб до людей і людства в цілому.Перший не встиг привести до влади світовий пролетаріат, а другий сам намагається стати вершителем світу. Перший хотів підпалити планету полум’ям світової революції, а другий погрожує спалити у ядерному полум’ї усю планету.

Але давайте повернемось до сьогодення.Путін був дуже близький до реалізації своєї мети — захопити Європу, зруйнувати європейську єдність, розвалити ЄС і НАТО і встановити одноособово контроль над усією Європою, або в гіршому разі — її значною частиною. Населення росії з величезною радістю і ентузіазмом зустріла б відновлення радянського союзу, незалежно від того, яким чином і якими жертвами це було зроблено.Перед путіним відкривалася можливість відновити не просто радянський союз, а потужну російську імперію від Атлантичного океану до Тихого.І не Україна була об’єктом його першого удару, а Прибалтійські держави. Путін був впевнений, що блискавичний удар по цим країнам, які нездатні були самостійно чинити спротив його військовій армаді, значний опір, буде сприйнятий НАТО, як факт, який вже не можна змінити.В кращому випадку — переговори.

Путін чітко все прорахував і йому здавалось, що план бездоганний і реальний.Захопивши країни Балтії, які є членами НАТО, путін фактично зруйнував би цей військово-політичний блок, оскільки на практиці показав його нездатність протистояти швидким та ефективним ударам путіна. Крім того, вже на наступний день після захоплення цих країн, в усіх країнах Балтії змінилась би влада, а парламенти розпущені.Нова влада у цих країнах швидко б уклала всі необхідні міжнародні угоди з путіним і денонсувала свій вступ у НАТО. У путіна усе було готово — і підібрані національні кадри, які б очолили країни, і підготовлені усі міжнародні угоди, а Федеральні збори рф знаходились в постійному режимі і чекали документів на затвердження.А що ж НАТО? Як завжди у вирішальні моменти, показало б свою нездатність до швидкого захисту країн, членів Альянсу.

І головна причина в цьому — позиція США, вірніше президента Трампа, який усе робив щоб ослабити згуртованість країн членів НАТО. А тому і реакція США на цю агресію була б стриманою, ніяких рішучих дій президент Трамп не здійснив би. А європейські країни — члени НАТО, без США не здатні були би протистояти путіну. На це і був направлений головний стратегічний план путіна.

А що далі? Переговори путіна і Трампа про майбутнє НАТО і Європи.Не важко здогадатись до чого путін і Трамп домовились би! Новий розподіл світу, але тепер вже за Пактом путіна — Трампа.Фактично путіну була б віддана значна частина Європи, де путін встановив би свій політичний режим, а може і уся Європа перейшла б під політичний патронат путіна. Можна допустити, що Трамп і на це погодився б.

Таким чином, до свого 70- ти річчя путін отримав те, про що думав усе своє життя при владі, і навіть більше.Путін відновив би не просто Радянський союз в кордонах 1991 року, а й гарантовано отримав би під свій повний контроль значну кількість європейських країн, які не входили в Радянський союз. Після цього світ дійсно поділився б на дві частини — однією з яких була б територія путінської імперії.Інші європейські країни, які не увійшли б в союз путіна, уклали з ним максимально вигідні путіну договори та проявляли максимальну лояльність. Можливо був би створений новий військово-політичний блок, як колись Варшавський договір.НАТО і ЄС — розпущені за непотрібністю. Для реалізації цих планів усе було готово, а саме головне — у Білому домі — Дональд Трамп, без згоди якого ці плани виглядали б як фантазії божевільного.

Але путіну, напевно, вдалося отримати підтримку Трампа його планам і не виключено, що між ними були узгоджені основні параметри нового світового порядку.У розпалі був 2020 рік. Все було готово для реалізації грандіозних планів путіна.Але усі ці плани і сподівання путіна зруйнував Короновірус. Всесвітня пандемія усе змінила і вимусила путіна змінити свої плани.Путін від реалізації цих планів не відмовився, а лише переніс.Але, коли він ухвалював такі рішення, він мабуть не усвідомлював, що реалізувати ці плани він ніколи вже не зможе. І головною перепоною для реалізації цих планів путіна став президент США Джо Байден, який виявився непохитним прихильником демократії і справедливості.

Саме тому і з’явилась в його планах Україна, як головний об’єкт його потужного удару, який він вимушено переніс з країн Балтії на Україну, щоб оминути країни НАТО.Прийшов лютий 2022 року, пандемія короновірусу ще лютувала у світі і Європі, але путін вже не міг більше відкладати реалізацію своєї головної мрії.Він довго не наважувався віддати наказ своїй броньованій армаді перейти українські кордони і здобути йому перемогу. Але, нарешті, 24 лютого 2022 року наважився і віддав такий наказ.Він не міг збагнути, що не тільки українська армія, а й сили територіальної оборони з перших хвилин вторгнення стануть на захист своєї Вітчизни і відіграють вирішальну роль у тому, що бліц-кріг путіна ганебно провалився. Український народ разом з ЗСУ ціною величезної відваги і героїзму зупинили ворога і не дали можливості захопити Україну.

Вже десять місяців іде страшенна війна, друга армія світу зазнала величезних втрат і не змогла досягти жодної стратегічної мети.Ні, армія путіна не розбита,а знищена її найбільш боєздатна і підготовлена частина, вороги зберігають свій войовничий потенціал і не втрачають надію досягти поставлених цілей. Але вікно можливостей для путіна закрилось. ЗСУ з кожним днем зміцнюють свої бойові можливості і наносять ворогам все більш важкі поразки. Але і на міжнародній арені путін зазнав повної поразки.

Безумовно, головним прорахунком путіна була позиція США. Він ніколи не міг собі уявити, що США і Президент Джо Байден зроблять максимально ефективні кроки, завдяки яким Україна отримала максимаььну військову допомогу у розмірах, що є співставні з військомим бюджетом росіі.Це величезна допомога американської влади і американського народу зіграли вирішальну роль у цій війні. Особливо треба відмітити видатну роль у цьому 46 президента США Джо Байдена.Путін програв.Разом з тим, ми не можемо не дооцінювати його можливості. Влада путіна хоч і ослабла, але він її продовжує контролювати.Тому він буде здійснювати усі можливості, щоб переламати хід війни. Він може оголосити загальну мобілізацію, закрити країну на виїзд свого населення, оголосити військовий стан або по усій країні, або на європейській частині, може перевести економіку на военний стан і ввести відповідний режим.

Путін ще багато що може, але незважаючи на усі його намагання — війну він вже не виграє, тобто- програє.Програш путіна у війні з Україною — це його політична і фізична смерть. А які були у нього чудові плани? Які колосальні перспективи на світове лідерство? Скільки сил, енергії, ресурсів було вкладено на створення нової імперії ? І не просто якоїсь імперії, а його — путінської імперії!Він готувався стати одним із володарів світу. Навіть обговорювались плани переобладнати мавзолей на красній площі для нього.Але всі ці плани зламав Китай, вірніше короновірус, який невідомо як виник у Китаї. А тепер остаточно усі його плани знищують ЗСУ на полі бою. Для усіх, хто уважно слідкує за ситуацією в росіі, москві, кремлі, стало очевидним, що путін скоро завершить свою кар’єру.Єдине, що може цікавити охочих до деталей, як він її завершить, як гітлер у брудній канаві, чи як чауческу біля паркану, але точно не так, як ленін — в мавзолеї.А міг би!Україна все зламала!

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

Джерело

Новости Украины