Петрожицька про проблеми зі здоров’ям: У Німеччині двічі госпіталізували до лікарні

Петрожицька про проблеми зі здоров'ям: У Німеччині двічі госпіталізували до лікарні

Фото: instagram.com/petrozhitskaya

Зірка серіалу «Папік» Дар’я Петрожицька розповіла про проблеми зі здоров’ям, з якими зіткнулася у Німеччині. Артистку вже двічі госпіталізували до лікарні за кордоном. Вперше це сталося, коли Петрожицька знепритомніла у торговому центрі. Тоді до лікарні її відвезли каретою швидкої допомоги, але медики не змогли встановити точний діагноз. Дар’я припускає, що це могла бути алергічна реакція на вакцину, яку їй зробили від циститу.

— Наскільки я зрозуміла, то це була алергічна реакція. Це реакція на вакцину. У мене вже давно і багато років типова дівоча хвороба – це цистит. Я поїхала до лікаря тут (у Німеччині. – Авт.), вона мені прописала вакцину від циститу, вколола перший раз. Я приїхала до торговельного центру, йду і розумію, що в мене починає затискати все скрізь, – розповіла актриса в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

Вдруге актриса опинилася у німецькій клініці також через жіночі проблеми. Дар’я переконана, що її організм так реагує на стрес. За пів року перебування у Німеччині у артистки неодноразово траплялися нервові зриви.

— Знову мої жіночі проблеми. Просто так організм реагує на стрес, – наголосила Петрожицька.

Раніше продюсер та співак Потап повернувся до України й розповів, що шість місяців робив за кордоном.

Петрожицька про проблеми зі здоров'ям: У Німеччині двічі госпіталізували до лікарні

Джерело