Після Херсона окупанти вже готуються здавати Бердянськ

После Херсона оккупанты уже готовятся сдавать Бердянск

Російські загарбники розуміють, що відступом із Херсона вони запустили ланцюгову реакцію. Так само ЗСУ виб'ють їх і із Запорізької області.

Після херсонської ганьби пропагандисти окупантів заздалегідь готують виправдання та проводять підготовку своєї аудиторії на випадок втечі з інших окупованих міст.

Про це повідомляє Бердянська партизанська армія.

— Після повного виведення військ із правого берега Херсонщини рашисти перешкоджатимуть форсуванню Дніпра. Поки інші угруповання тікатимуть у бік Криму та Донецької області, — повідомляють підпільники.

Підготовку до залишення окупантами Бердянська підтверджують кілька факторів.

Зокрема, росіяни дедалі менше приділяють увагу пропаганді на окупованих територіях. Вони вже не бачать сенсу боротися за уми бердянців через мізерну підтримку.

Також посилюються дії бердянських партизанів щодо підпільного опору. Ворог знищується потроху зсередини.

Водночас, противник очевидно готується обороняти Крим та захоплену частину Донбасу, і віддаватиме Запорізьку область, щоб виграти час.

– Окупант уже зводить фортифікаційні споруди у західній частині Маріуполя. Також було помічено підготовку до оборони у північній частині Криму. Не секрет, що рашисти зміцнюються у певних місцях Мелітопольського шосе. До міста прибуло нове мобілізоване м'ясо, яке розподілятиметься за напрямами оборони, – повідомили партизани.

Тим часом генерал США Бен Ходжес назвав ймовірну дату звільнення Мелітополя.
 

Джерело