Після скандалу з Сумською актриса Рощина відхрестилася від вистави російського режисера

Після скандалу з Сумською актриса Рощина відхрестилася від вистави російського режисера

Фото: instagram.com/roshchinka/

Після скандалу в соцмережах через участь українських актрис у виставі «Майстер і Маргарита» російського режисера Валерія Біляковича актриса Інна Рощина вирішила виправдатися перед підписниками. У своєму Фейсбуці вона заявила, що не планувала брати участь у гастролях.

— Шановні, мені тут особисті повідомлення просто заспамили афішами вистави «Майстер і Маргарита». Тому відповім усім і одразу: ні, я не беру участі у цих гастролях. І не планувала, – запевнила Рощина.

Також актриса стверджує, що їй «доведеться з’ясувати», яким чином її ім’я та фотографія потрапили на афішу вистави.

— Чому моє фото на афіші-питання до тих, хто його там розмістив (це мені ще доведеться з’ясувати). Тому, перш ніж закидувати образами, перевіряйте інформацію, – стверджує вона.

Йдеться про скандал, який спочатку нашумів навколо української актриси Ольги Сумської. Актриса візьме участь у виставі «Майстер і Маргарита» російського режисера Валерія Біляковича, яку покажуть у жовтні в Чехії. Промоутером вистави виступає російсько-французька компанія Vladimir Events. На своє виправдання Сумська нагадала, що Білякович помер у 2016 році, а частина коштів від вистави буде спрямована на підтримку ЗСУ.

Джерело