Поліна Неня вперше прокоментувала затримання екс-чоловіка Юрія Чернецького

Поліна Неня вперше прокоментувала затримання екс-чоловіка Юрія Чернецького

Фото: vklybe.tv/

Власниця порталу Вestin.ua та телеведуча Поліна Неня заявила, що ні вона, ні її діти не причетні до дій екс-чоловіка Юрія Чернецького, затриманого за підозрою у торгівлі кокаїном минулого тижня. За словами Нені, її двічі намагалися вбити, проте хто замовляв вбиства видавчиня не уточнила.

— На початку відносин батько моїх дітей «мав мрії, мав інакші погляди і вів себе інакше». Він не мав жодних відносин до наркотиків. На той момент я працювала у Верховній Раді і тількі після народження дітей зрозуміла, що мене і мою репутацію використали як ресурс і шлях. Ні у мене, ні у моїх дітей немає жодної цінної речі, придбаної за кошти підозрюваного. Ані квартир, ані машин, каблучок, годинників, нічого. Це вже про мою систему цінностей. Я завжди працювала і продовжую зараз, самостійно забеспечуючи мою родину. Мої діти і я ніколи не мали і тим паче зараз на маємо жодних відносин до кримінальних справ, за якими звинувачується їх батько, — написала Неня. 

Поліна Неня нагадала, що розійшлася з Чернецьким у 2018 році і весь цей час він не платить аліменти на дітей. Зараз вона разом з дітьми знаходиться у Іспанії, де отримала статус тимчасового захисту. 

— Проти батька моіх дітей відкрите кримінальне провадження «Злісне ухилення від несплати аліментів». Останні п’ять років він жодним чином їм не допоміг, так само, як і сину Юрію. Ми пережили багато видів знущань: кіднеппінг, шантаж, погрози, замовлення вбивства, приниження честі і гідності, фізичне насилля, пограбування, взлам персональних даних, прослуховування, переслідування. Він не має жодного морального права зараз апелювати до 4 дітей, аби вкотре маніпулювати Їми і використовувати свою багатодітність, як пом’якшуючу обставину, — написала Неня.

Поліна Неня та Юрій Чернецький прожили 11 років в цивільному шлюбі і виховували трьох дітей – Теону, Теодора і Платона. Чернецький є власником мережі барбершопів Firm, зараз одружений зі співачкою Інною Вороновою, яка збирає 4 млн гривень на заставу для нього. Чернецького уже затримували за підозрою у торгівлі наркотиками у 2020 році, тоді бізнесмена відпустили під заставу.

Джерело