Посол України в Індонезії про заяви Лаврова: нормальна людина не зможе це слухати без стакана горілки

Посол Украины в Индонезии о заявлениях Лаврова: нормальный человек не сможет это слушать без стакана водки

Масований ракетний удар Росії по Україні 15 листопада був прямим сигналом кремлівського режиму світові. Кремль прямо показує, що йому плювати на миротворчі зусилля світової спільноти та демонструє безпідставну зневагу до учасників саміту "Групи двадцяти" та його організаторів.

Про це заявив посол України в Індонезії Василь Гамянін в інтерв'ю "Главкому". Дипломат також згадав про "історичну промову" міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, яку, на думку посла, притомним людям складно було слухати "без склянки горілки".

Гамянін впевнений, що усі твердження російської пропаганди про те, що масована ракетна атака РФ на Україну 15 листопада була якоюсь там "відповіддю" на виступ Зеленського та ухвалену резолюцію G-20, де йшлося про війну в Україні, є брехнею. Атака готувалася заздалегідь.

"Усі такі ракетні історії готуються заздалегідь, але можуть корегуватися у часі на добу-дві. Безумовно, це прямий сигнал московського фашистського режиму всьому світу (та якщо брати вужче – учасникам G19 і особливо країні, яка головувала, – Індонезії). Росіяни показали, що абсолютно плювати хотіли на їхні зусилля, миротворчі дії та спроби зупинити війну. І початком цього сигналу був не ракетний удар, який став лише увінчанням цієї позиції, а відмова Путіна приїхати на саміт. Це був безпідставний жест зневаги до тих, хто його запрошував. А ще більшим жестом зневаги стало те, що він навіть не виступив хоча б онлайн, для чого точно можна було би знайти можливість", – переконаний посол України в Індонезії.

Замість Путіна на саміті виступив Лавров. Однак його виступ, сповнений найдикішими вигадками російської пропаганди, якими Кремль намагається виправдати свою агресію та відволікти увагу міжнародної спільноти від своїх злочинів, став ще одним проявом зневаги Росії до світу.

"Плюс, треба було чути, як виступав на цьому заході Лавров-Ріббентроп, який заміняв Путіна. Знову та сама маячня: бойові комарі, біолабораторії, у всьому винен Захід і тому подібне. Нормальна людина не зможе це слухати без стакана горілки. Наш президент говорив 19 хвилин і його ніхто не перебивав", – зазначив Гамянін.

https://news.obozrevatel.com/ukr/abroad/posol-ukraini-v-indonezii-pro-zayavi-lavrova-normalna-lyudina-ne-zmozhe-tse-sluhati-bez-stakana-gorilki.htm

 

 

Джерело