Ресторан у Києві пропонує відсвяткувати смерть Путіна безкоштовним шампанським (фото)

Фото: Under Wonder

Один із київських закладів вирішив повторити вчинок ресторану у Вашингтоні, який пропонував «безкоштовний борщ з нагоди смерті Сталіна» у 1950-х роках.

Київський ресторан пропонує чекати і заздалегідь почати відзначати смерть сучасного тирана в РФ, роблячи посилання на знаменитий маркетинговий кейс 1950-х років у США.

Будь завжди в курсі подій разом із телеграм-каналом Быстрый Фокус.

Так, на початку 1050-х культовий американський ресторан у Вашингтоні «1203» пропонував гостям відсвяткувати смерть радянського тирана тарілкою безкоштовного борщу, тоді як комуністи оплакували смерть Сталіна у 1953 році. Тоді гостей на вході ресторану зустрічала реклама з текстом «Безкоштовний борщ з нагоди смерті Сталіна».

А сьогодні, зі свого боку, столичний ресторан Under Wonder пропонує чекати кінця «нового тирана» і відсвяткувати її безкоштовним спиртним за рахунок закладу. «2022 рік. Вся країна та цивілізований світ, затамувавши подих, чекають кінця нового тирана». І додали, що готують з художником Русланом Лобановим «новий арт-проєкт та безкоштовне шампанське».

При цьому гостей зустрічатиме реклама, виконана в стилі «вашингтонського 1203» з текстом: «Безкоштовне шампанське з нагоди смерті Путіна».

Раніше Фокус писав про те, як приготувати найсмачнішу яєчню. І пропонував господиням рецепти найпростішого тіста для вареників.

Источник