Різдво без тата: на Вінниччині волонтери вручили подарунки дітям полеглих воїнів

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото Катерини Юр’євої

Свято Миколая без тата, а тепер і Різдво, зустрічають родини воїнів, які загинули на фронті. Щоби бодай трішки відволікти від втрати і підтримати синів, доньок і дружин захисників — волонтери відправили їм подарунки.

Це ініціатива вінничанина Володимира Гунька із села Ободівка Гайсинського району, який боронив Україну із 2014-го. Усі ці роки вітав дітей полеглих побратимів. 5 місяців тому загинув у Бахмуті. Тепер цю справу продовжує його кохана Оксана.

"Після похорону Вови мене запросили у спільноту дружин полеглих героїв. Нас там було 25. Ми усі здружилися. Називали спільноту "Ми разом", бо разом легше пережити горе. Тоді вирішила, що подарую подарунки цим 25 сім'ям, — розповідає Оксана.

Коли почали донатити, назбирали понад 200 тисяч гривень. Мені почали писати різні компанії з пропозиціями, що можуть 10 15 сім'ям відправити подарунки. Написали волонтери з Німеччини (українці), що можуть взяти 70 сімей і подарувати їм подарунки. Написала благодійна організація Ukraindrop — вони відправили 50 сім'я подарунки. БФ "Нова пошта гуманітаріум" відправляла безкоштовно посилки", — каже Оксана.

Новости Украины