Російська армія провела масову ротацію. Гуменюк про ситуацію в Новій Каховці

За інформацією: Суспільне Херсон.

Російські військові. Фото з сайту ГУР

Російські війська у Новій Каховці провели масовану ротацію, через що військове командування припустило, що вони покинули місто і дали помилкову інформацію, заявила в етері марафону "Єдині новини" керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

"Військові теж вірять в хороше. Інколи видається бажане за дійсне. Ця масована ротація, спровокувала таке розуміння, що війська пакуються і виходять. Але вийшли одні підрозділи, зайшли інші", сказала Гуменюк

За її словами, російська армія дуже часто передислоковується на лівобережжі Херсонщини, особливо в тих населених пунктах, які безпосередньо прилягають до урізу води лівого берега. Їх вони використовують, каже Гуменюк, для відновлення бойових підрозділів, які повернулися з більш гарячих точок.

Також вона повідомила, що на лівобережжі спостерігаються ознаки того, російські військові вчергове готуються вдатися до "жесту доброї волі".

"Мешканці Херсонщини, як правобережної, так і лівобережної, чітко знають народну прикмету — коли окупанти починають перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати намародерене і відсилати в обмін на постачання боєприпасів за порєбрік своє майно, це як правило підготовка до тих самих жестів. Не завжди пристойних, але все ж таки нас влаштовує, якщо вони самі спакуються і поїдуть. Однак все це спровоковано нашою бойовою роботою, нашою інтенсивністю ведення бойових дій.Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б у 30 км для того, щоб полегшити життя правобережжю", сказала Гуменюк.

Що відомо

  • Російські окупанти продовжують тиснути на жителів підконтрольних їм територій. У тимчасово окупованому селищі Чаплинка Херсонської області влаштували рейд з перевірки особистих речей місцевих жителів.
  • Російські військові на лівому березі Дніпра перебувають в активній обороні. В їхньому розумінні – це обстріл мирного населення. В них достатньо сил, щоб утримувати оборону за річкою, але не наступати. Про це заявив в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" пресофіцер тактичної групи "Грім" Дмитро Плетенчук.

Новости Украины