Розібрали 50% даху, який поруйнував буревій: як триває ремонт ліцею у Зінькові на Полтавщині

За інформацією: Суспільне Полтава.

Суспільне Полтава

На даху ліцею у Зінькові, який поруйнувала негода, встановлюють нову крокву. Про це Суспільному повідомила начальниця відділу освіти та молоді Зіньківської громади Світлана Чикало.

За словами Світлани Чикало, поступово знімають плівку, якою накрили дах, щоб у будівлю не потрапляла волога. Нині на половині ліцею встановлюють дерев‘яні бруси для нового даху. Інша частина споруди поки лишається накрита плівкою.

Такий вигляд ліцей мав у серпні коли починався ремонт даху. Суспільне Полтава

Окрім цього, планують відремонтувати навчальні приміщення та їдальню, розповіла Світлана Чикало. Поки ж учні молодших класів мають заняття очно у приміщенні дитсадка, а всі інші вчаться дистанційно.

Ремонт у ліцеї планують завершити до 20 грудня.

Що відомо:

  • 20 липня буревій поруйнував покрівлю трьох будівель Зіньківського ліцею. Прибирати та ремонтувати навчальний заклад із перших днів допомагали батьки ліцеїстів. Загальна площа руйнувань – майже чотири тисячі квадратних метрів.
  • На усунення наслідків негоди спрямували понад 5 мільйонів гривень із резервного фонду бюджету Зіньківської громади. Таку ж суму спрямували і з обласного бюджету, повідомила Світлана Чикало.